Böcek ilaçlama istanbul

Böcek ilaçlama istanbul

Böcek ilaçlama İstanbul’un her bölgesinde ihtiyaç duyulmakta olan bir hizmettir. Şehir sakinleri yaşam alanlarında zararlı canlı popülasyonlarının varlığını tespit ettikten sonra profesyonel desteğe ihtiyaç duyarlar. Çünkü bireysel girişimler sonucunda haşere türleriyle mücadele edebilmek, çevreden onları uzaklaştırmak mümkün değildir.

Böcek İlaçlama İstanbul’da şu yöntemlerle yapılır:

* Katı ilaçlama yöntemi.

* Sıvı ilaçlama yöntemi (kokulu ve kokusuz olmak üzere ayrılır)

* Kokulu ilaçlama

* Kokusuz ilaçlama

* Jel ilaçlama

* İstasyon yöntemleri

Böcek İlaçlama İstanbul’da şu aşamalar izlenerek yapılır:

İlk aşamada ilaçlama yapılacak bölgenin kapsamlı bir şekilde analiz edilmesi ve bölgeye ilişkin önemli faktörlerin raporlara aktarılması gerekir.

İlk adımda elde edilen önemli verilere göre böcek ilacı seçilir, ilaçlama metodu hangisi olacak ona karar verilir.

İlaçlama başlar. Zararlı varlıklar bölgede tamamen etkisiz hale gelene kadar devam eder.

Son olarak alan temizlenir ve böcek ilaçlama sona erer.

Böcek ilaçlama bitimiyle birlikte haşerelerin görüldüğü bölge düzenli olarak kontrol edilir. 2-3 kontrol dahilinde geçer.

Böcek ilaçlama desteği almadan önce çalışacağınız firmanın yasal olması çok önemlidir. Yasal olarak ilaçlama yapmayan firmaların vaatlerine aldanmayın ve onlardan hizmet almaktan kaçının. İstanbul böcek ilaçlama firması olarak sadece Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermekte ve bakanlığın müsaade etmediği yöntemlerden kaçınmaktayız.

İstanbul Böcek İlaçlama Firması olarak şehir sakinlerine destek olmak amacıyla sunduğumuz hizmetler şirketimizde görevli ziraat mühendisleri tarafından geliştirilmektedir. Ayrıca ilaçlama yapacak personel kadromuz her yıl içerisinde toplamda 2 kez düzenli olarak eğitim görmektedirler. İlaçlama personelimizin eğitimi de ziraat mühendislerimizce verilmektedir.

Her geçen gün hizmet ağını geliştirmeye devam eden İstanbul böcek ilaçlama firmamız şehrin toplamda 39 ilçesine birden haşere ilaçlama desteği sunabilecek potansiyelidir. İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet ofisimiz bulunması sebebiyle müşterilerimiz ilaçlama talebi verdikten sonra 2 saat geçmeden belirttikleri adrese ulaşmakta ve ilaçlama yapmaya başlamaktayız.

No votes yet.
Please wait...

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama ümraniye